Kto sme

Každý člen nášho tímu je osobnosť a my ju rešpektujeme. Práve rozmanitosť osobností nám pomáha robiť to čo robíme tak, aby na naše diela bola radosť pozrieť aj po rokoch. Nechceme byť najlepšími vo všetkom, ale jednu jedinú vec robíme s láskou, odvahou a zodpovednosťou – realizujeme dopravné stavby. Spájame jednotlivé územia, kladieme nové cesty, aby sme spojili ľudí a urobili tak ich život lepším a pohodlnejším.

 

Naše cesty a mosty Vás priblížia k Vašim najbližším s maximálnou bezpečnosťou, ktorá je pre nás prvoradá … Jednoducho spájame ľudí, aby mohli byť spolu.

 

To sme MY …. tím Metrostav – Dopravné stavby

Metrostav DS a.s

Profesionálni

Profesionalita a odbornosť je základ našej práce. Neustále sa snažíme byť na špičke v odbore dopravných stavieb, mať všetky potrebné certifikácie a vedieť ich využiť v prospech partnerov. Máme odborné znalosti a sme skúsení. Pracujeme profesionálne a v súlade s požiadavkami našich partnerov.

Otvorení

Sme nadšený tím komunikatívnych, čestných odborníkov, o konfliktoch hovoríme otvorene a včas, riešime ich konštruktívne. Ku každému projektu, partnerovi čí problému pristupujeme individuálne, férovo a otvorene, tak aby sme našli najlepšie riešenie pre zúčastnené strany.

Zodpovední k životnému prostrediu

Kladieme dôraz na trvalú udržateľnosť, úspornosť a šetrnosť k životnému prostrediu.